Canva wprowadza innowacyjną funkcję "Text to Image" - jak szybko stworzyć profesjonalne grafiki z tekstem?
Facebook to jedna z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych platform społecznościowych na świecie. Od momentu jego powstania w 2004 roku, Facebook przeszedł długą drogę, od serwisu dostępnego tylko dla studentów uniwersytetów w USA, do globalnej platformy z ponad 2,9 miliardami aktywnych użytkowników. W tym artykule przedstawimy osiem fascynujących faktów o Facebooku, które mogą Cię zaskoczyć.
Content marketing to proces tworzenia i dystrybucji wartościowych treści, które są interesujące i przydatne dla grupy docelowej. Może to obejmować artykuły, filmy, infografiki, podcasty, webinary i inne formy treści. Celem content marketingu jest budowanie zaangażowania odbiorców, zwiększenie ruchu na stronie internetowej i zwiększenie rozpoznawalności marki.
miniatura
Chcesz dotrzeć do swojej grupy docelowej i zwiększyć zaangażowanie na Facebooku? Przestrzegaj kilku prostych zasad, takich jak określenie grupy docelowej, stworzenie atrakcyjnego adresu URL, zadbanie o ciekawy obrazek reklamy i interesujący tekst. Zoptymalizuj swoją reklamę i osiągnij sukces na tej popularnej platformie społecznościowej!
Jeśli prowadzisz firmę, z pewnością zastanawiasz się, jak skutecznie dotrzeć do swoich klientów i zareklamować swoje produkty lub usługi. Jednym z narzędzi, które warto rozważyć, jest utworzenie konta na Tik Toku. Oto kilka powodów, dla których warto to zrobić:
Całkiem niedawno Google zdecydowało się połączyć swoje usługi Google Moja Firma i Mapy Google w jedną platformę.
Aby uruchomić czat na wizytówce Google, najpierw musisz zalogować się do swojego konta Google i wejść na stronę swojej wizytówki. Następnie należy kliknąć przycisk "Wiadomości".
Jest mnóstwo ciekawych rolek na TikTok, które ludzie tworzą i dzielą się na platformie. Niektóre popularne rolki to tańce, które są wykonywane przy różnych utworach muzycznych, skecze, które są zabawne lub pouczające, oraz pokazy umiejętności, w których ludzie prezentują swoje talenty.
W dzisiejszych czasach płacić można wszystkim, kartą, telefonem czy zegarkiem. Wykonuje się już nawet operacje z wszczepianiem micro chipa pod skórę. Jest natomiast mniej inwazyjna metoda. Co powiecie na płatność oczami?
Facebook został uruchomiony 4 lutego 2004 roku. Od tamtej pory liczba zarejestrowanych użytkowników wciąż przybywa. Wszystko za sprawą genialnego pomysłu na jaki wpadł założyciel portalu - Mark Zuckerberg.